רשת נגד יתושים

יתושים עלולים להוות מטרד, להפריע לערב נעים ולהוות סיכונים בריאותיים בשל הפוטנציאל שלהם להעביר מחלות. כדי להילחם בבעיה זו, התקנת רשת ליתושים על חלונות אלומיניום הפכה לפתרון פופולרי. במאמר זה, נחקור את היתרונות של שילוב רשתות ליתושים בחלונות אלומיניום ונדון בשלבים הכרוכים בתהליך ההתקנה.

הגנה על הבית בפני יתושים

יתושים לא רק מטרידים אלא יכולים גם לשאת מחלות כמו מלריה, קדחת דנגי ווירוס זיקה. רשת ליתושים משמשת כמחסום הגנה, המונעים מיתושים להיכנס לביתכם תוך שהם מאפשרים לאוויר צח ולאור טבעי לזרום בחופשיות. הגנה זו מבטיחה סביבת מגורים נוחה, נקייה מהמטרדים והסיכונים הבריאותיים הפוטנציאליים הקשורים ליתושים.

רשת נגד יתושים

לכל שאלה בנוגעי לתיקון תריסים אתם מוזמנים ליצור איתי  קשר ואשמח לסייע 0522-886-973

השילוב האידיאלי: חלון יתושים מאלומיניום

חלונות אלומיניום ידועים בעמידותם, ביעילות האנרגטית ובמשיכה האסתטית שלהם. בשילוב עם רשת נגד יתושים, הם מציעים פתרון מצוין להרחקת יתושים תוך שמירה על היתרונות של חלונות אלומיניום. המסגרות החזקות של חלונות האלומיניום מספקות בסיס יציב להתקנת רשתות חרקים, מה שמבטיח התאמה בטוחה וביצועים לאורך זמן.

סוגי רשתות ליתושים

אנו מציעים מגוון רחב של רשתות ליתושים, אך ישנם 2 עיקריות 

  1. רשת נגד יתושים "סינית" – כאמור זה הפתרון הזול ביותר, רשת סינית היא הרשת הרגילה שכנראה אתם כבר מכירים, זו היא רשת אפורה שבהחלט עושה את העבודה
  2. "רשת גרמנית" – הרשת הגרמנית המקורית מיוצרת אכן בגרמניה אך יש גם רשתות "גרמניות" שמיוצרת בסין, ההבדל בין רשת גרמנית נגד יתושים לבין רשת סינית נגד יתושים היא שדרך רשת גרמנית הינה בצבע שחור ותוכלו לראות יותר טוב מחוץ לרשת, מעבר לזה הרשת יותר עמידה לאורך שנים, הרשת גם ידועה כ -"רשת שקופה"

התקנת חלון הכולל רשת נגד יתושים כאשר יש כבר מסגרת חלון

  1. שלב ראשון

    מדוד את פתחי החלון: מדוד במדויק את הממדים של כל פתח חלון כדי לוודא שמסכי החרקים בגודל הנכון.

  2. שלב שני – בחרו ורכשו את הרשת נגש יתושים שתרצו כאמור רשת סינית נגד יתושים או רשת גרמנית נגד יתושים, כמו כן רכשו גומיות לרשת, גומיות אלו בעצם מקבעות את הרשת בחלון אלומיניום
  3.  חתכו את הרשת בהתאם לגדול שמדדתם 
  4. קחו את הגומיות השחורות שקניתם, ודחפו לחריץ שקיים באלומיניום ביחד עם הרשת שרכשתם
  5. גזרו את העודפים כדי להעניק מראה מסודר ואסטתי 

*חשוב לציין – אנו תמיד ממליצים לתת לבעל מקצוע לבצע את ההתקנה, ההבדל בין התקנה עצמאית ורכישת כל החומרים לבין הזמנת בעל מקצוע לא גדול במיוחד.
במידה ואתם בדיוק בשלב זה ואתם מחפשים להתקין רשת ליתושים מוזמנים ליצור איתנו קשר – או להיכנס לעמדו הראשי של תיקון תריסים באשקלון וליצור קשר בטלפון או בוואטסאפ

הפחתת רעש ויתרונות נוספים

חלונות אלומיניום מספקים שכבה נוספת של אבטחה והפחתת רעש לבית שלך. החוזק המובנה של מסגרות אלומיניום, בשילוב עם מנגנוני נעילה מתקדמים, מציע אבטחה משופרת, מרתיע פולשים פוטנציאליים. יתר על כן, ניתן להרכיב חלונות אלומיניום בזכוכית אקוסטית, המפחיתה משמעותית את חדירת הרעשים החיצוניים, ויוצרים סביבת מגורים שלווה ונוחה יותר.